ADWOKAT
ŁUKASZ WĄCHAŁA

Adwokat Łukasz Wąchała jest wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu pod numerem WRO/Adw/2722.

W 2011 roku ukończył stacjonarne studia Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim, natomiast w 2013 roku ukończył stacjonarne studia Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim uzyskując tym samym dwa tytuły magistra.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

DZIAŁALNOŚĆ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

OBSŁUGA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I KORPORACYJNYCH

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE I ZAANGAŻOWANIE

W 2014 roku rozpoczął aplikacje radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Egzamin zawodowy z pozytywnym jego wynikiem złożył w 2018 roku uzyskując tytuł radcy prawnego. Obecnie wykonuje zawód adwokata.

Adwokat Łukasz Wąchała świadczy usługi na rzecz Klientów indywidualnych i korporacyjnych, z powodzeniem reprezentując Ich interesy, zapewniając najwyższy poziom obsługi prawnej, dbając o poszanowanie ich praw i godności. Każda sprawa jest traktowana z pełnym zaangażowaniem i jest opracowywana indywidualnie z najwyższą starannością i dbałością. Współpraca z Kancelarią Adwokacką adwokat Łukasz Wąchała oparta jest na wzajemnym zaufaniu, wyczerpującej komunikacji oraz na rzetelnej analizie prawnej, uwzględniającej indywidualne interesy i potrzeby Klienta.

Adwokat Łukasz Wąchała posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte dzięki praktyce, rozpoczętej jeszcze w trakcie studiów i dzięki współpracy z kilkoma kancelariami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa.

Kancelaria Adwokacka adwokat Łukasz Wąchała świadczy usługi prawne zarówno na etapie przedprocesowym, jak również reprezentuje interesy Klientów na etapie sądowym. Adwokat Łukasz Wąchała świadczy pomoc prawną w postaci udzielania doraźnych porad prawnych, jak również w ramach stałej obsługi prawnej.

Kancelaria Adwokacka adwokat Łukasz Wąchała specjalizuje się przede wszystkim w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, w tym również prawa rodzinnego oraz prawa handlowego.

Kancelaria Adwokacka adwokat Łukasz Wąchała współpracuje z innymi adwokatami i radcami prawnymi zapewniając kompleksową obsługę i pomoc prawną w szerokim zakresie zarówno we Wrocławiu, jak również na obszarze całego kraju.

KONTAKT

Siedziba Kancelarii Adwokackiej adwokat Łukasz Wąchała mieści się we Wrocławiu, przy ul. Komandorskiej 23/2.

Celem umówienia się na termin spotkania, proszę o uprzedni kontakt telefoniczny pod nr: 601-209-533 lub kontakt mailowy: kancelaria@wachala-adwokat.pl, bądź poprzez formularz kontaktowy.

KANCELARIA ADWOKACKA adwokat Łukasz Wąchała

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie zawarte w formularzu kontaktowym. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie.

Wyrażam zgodę

1. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Łukasz Wąchała, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka adwokat Łukasz Wąchała z siedzibą we Wrocławiu, ul. Komandorska 23/2.
2. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora na podst. art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu odpowiedzi na zgłoszenie oraz kontynuowania korespondencji elektronicznej.
3. Dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej.
4. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora przez okres wymiany wiadomości w korespondencji elektronicznej oraz przewidziany przepisami prawa.
5. Osobie dokonującej zgłoszenia przez formularz kontaktowy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jak również prawo do ich przenoszenia.
6. Osobie dokonującej zgłoszenia przez formularz kontaktowy przysługuje prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody może być wysłane e-mailem na adres: kancelaria@wachala-adwokat.pl lub na adres korespondencyjny: ul. Komandorska 23/2, 53-342 Wrocław.
7. Osobie dokonującej zgłoszenia przez formularz kontaktowy przysługuje prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna, że przetwarzanie danych narusza przepisy.
8. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie i ewentualnej dalszej korespondencji elektronicznej.

Zapoznałem/am się z powyższymi informacjami
WYŚLIJ

Uzupełnij pola formularza.